top of page

Nareszcie jest!

Cześć wszystkim! Dziś oficjalnie witam się z Wami w nowym wydaniu! Pewnie w głowach niektórych z Was pojawiły się pytania „co to za zmiany? Po co?” Z tego względu postanowiłam na pierwszy ogień trochę Wam opowiedzieć o tym wszystkim z czego jestem dziś bardzo dumna!


Data

Jest 14 listopada, nie bez powodu wybrałam właśnie tą datę… No tak! Dziś są moje urodziny! Pomyślałam, że właśnie ten dzień będzie idealny na narodziny czegoś nowego, przecież 22 lata temu to był bardzo wyjątkowy dzień dla moich rodziców! Więc ja też chcę być dzisiaj równie dumna!

A więc jestem tu w końcu po wielu godzinach przed komputerem, dniach konsultacji, zbierania materiału, składania go w całość przez parę miesięcy, ogromie wątpliwości…

jak w bajce, joanna piesiak fotografia, fotograf łódź

Nazwa

Nazwa, bo o nią głównie tu chodzi, przyszła do mnie zupełnie spontanicznie. Ta szczególna zmiana chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu, lecz jak na złość nic nie wydawało mi się odpowiednie. Wtedy odpuściłam, skupiłam się na rozwoju pod względem firmy i kiedy decyzja już zapadła że wszystko będzie się nazywało tak jak do tej pory, od imienia i nazwiska, bum!

Przyszło to do mnie samo, ujęło mnie, pierwszy raz czułam że to jest właśnie to!

jak w bajce, joanna piesiak fotografia, fotograf łódź

Bo wiecie, zdjęcia nie zawsze oznaczają same zrelaksowane i otwarte na zdjęciach pary, zawsze uśmiechnięte dzieci czy nawet sprzyjającą na plenerze pogodę. Czasami nic nie idzie po naszej myśli, czasami pary są tak zestresowane, że zapominają o tym po co robią zdjęcia, dzieci mają złe humory, że nawet rodzice wyczyniający cuda nie mogą ich przekonać do uśmiechu, a pogoda którą przecież zapowiadali taką piękną okazuje się deszczem z gradem.

jak w bajce, joanna piesiak fotografia, fotograf łódź

Ale w tych wszystkich kiepskich momentach jest ten jeden, kiedy ona i on rozśmieszą się nawzajem żartem którego znaczenie znają tylko oni, Wasze dziecko pomimo wszystkiego uśmiechnie się na widok rodziców robiących najśmieszniejsze miny na świecie, a słońce wyjdzie chociażby na ostatnich parę minut zachodu podczas którego zrobimy najpiękniejsze zdjęcia na całej sesji… bo wtedy chociażby na bardzo krótki moment, jest Jak w bajce!

jak w bajce, joanna piesiak fotografia, fotograf łódź

Dziękuję!

Z tego miejsca chciałabym również podziękować wszystkim którzy byli ze mną podczas całego procesu tworzenia, tego wszystkiego co dziś tu widzicie.

Największe podziękowania należą się oczywiście nikomu innemu jak moim rodzicom, no bo gdyby nie 14 listopada 22 lata temu niczego by tu nie było.

Dziękuję za to, że jesteście, że wspieracie mnie w każdej mojej decyzji, pomagacie rozwiewać wątpliwości, ale przede wszystkim za Waszą miłość!

Kolejna osoba której chcę podziękować to Kacper, za to że dzielnie znosił moje codzienne rozterki i pomagał mi się z nimi zmagać, praktycznie dzień w dzień.

Podziękowania należą się również mojemu bratu, przyjaciołom, którzy mimo braku jakichkolwiek informacji o tym co planuję są przy mnie i służą pomocą w każdej sprawie!

WIELKIE podziękowania dla Walerii bez której to wszystko by nie powstało, dziękuję za logo, stronę, pomoc, za miłość i pasję z którą to wszystko stworzyłaś!

Dziękuję także każdej osobie która tu ze mną dziś jest! To najlepszy prezent urodzinowy na świecie!


bottom of page